Outdoor - O wydarzeniu

 

 

 

O Pro Defense Outdoor 2018

 

Wraz z 3 edycją targów Pro Defense wchodzimy do świata outdooru. W ciągu dwóch lat udało nam się stworzyć ważny punkt na mapie proobronności kraju. Duży ogólnokrajowy sukces targów potwierdził zapotrzebowanie na tego typu imprezę, a liczne pozytywne opinie wystawców są dla nas najlepszą rekomendacją. Swoją ofertę produktową zaprezentowały czołowe firmy działające na rzecz obronności kraju, wśród których prym wiodła Polska Grupa Zbrojeniowa.

Doświadczenia pracy nad wydarzeniem pozwoliły nam określić jak duża jest potrzeba organizacji wydarzenia związanego z branżą outdooru. Wydarzenie kierujemy do wszystkich miłośników Air Soft Gun, militariów, biegów przeszkodowych, aktywności outdoorowych, bushcraftu i survivalu. Będzie to sposobność do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami oraz trendami w branży outdoorowej, militarnej i survivalowej.

Dla wystawców to znakomita szansa, żeby pokazać swoją ofertę 40 000 odwiedzającym co roku targi proobronne Pro Defense. Jest to również okazja do zaprezentowania oraz nawiązywania nowych kontaktów handlowych czy poznania oferty konkurencji. Jednocześnie nowa formuła targów pozwoli na umiejscowienie wszystkich wystawców na jednej hali targowej, co jeszcze bardziej wspomoże nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.

ZAKRES TEMATYCZNY TARGÓW
 

 

brand-identity

Air soft gun

consultancy

Odzież i obuwie

app-development

Broń pneumatyczna

ui-design

Optyka, noktowizory i latarki

brand-identity

Broń palna i czarnoprochowa

ui-design

Sprzęt outdoorowy i survivalowy

brand-identity

Broń cięciwowa i łucznictwo

ui-design

Samoobrona

brand-identity

Amunicja

ui-design

Samochody 4x4, quady i pojazdy militarne

brand-identity

Noże i broń biała

ui-design

Media i organizacje branżowe

brand-identity

Sprzęt paramilitarny

brand-identity

 

 

Outdoor - Uczestnictwo

UCZESTNICTWO
 

 

 

 

 

 

 

 

Outdoor - Newsletter

 

Zapisz się na newsletter Pro Defense Outdoor
i bądź na bieżąco

 

Marketing automation powered by FreshMail

 

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Expo Mazury S.A. z siedzibą w Ostródzie, przy ul. Grunwaldzkiej 55, w celu korzystania z prowadzonej przez Expo Mazury S.A. usługi „Newsletter”. Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter”.

 

Outdoor - Kontakt

KONTAKT
 
EXPO MAZURY SPÓŁKA AKCYJNA

ul. Grunwaldzka 55
14-100 Ostróda
tel. +48 (89) 506 58 00
fax. +48 (89) 647 78 77


 
KRS: 0000513712
NIP: 839-27-67-573
Regon: 771485919
 


Kapitał zakładowy: 116.928.000,- PLN
Sąd Rejonowy w Olsztynie,
VIII Wydział Gospodarczy - KRS
Alior Bank SA  Oddział w Słupsku
Nr konta: 06 2490 0005 0000 4530 4883 9280

 

 

 

ZESPÓŁ PRO DEFENSE OUTDOOR

Monika Iszoro

Monika Iszoro

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Menedżer ds. Kluczowych Klientów
tel. +48 665 880 783


Mariusz Rosol

Mariusz Rósoł

Specjalista ds. Sprzedaży
tel.+48 669 440 998


Marlena Jedrzejewska

Marlena Jędrzejewska

Specjalista ds. Sprzedaży
tel.+48 601 611 208

 

Dojazd

DOJAZD

 

Znajdujemy się w Ostródzie czyli w samym sercu Mazur. To piękny region, pełen malowniczych jezior, idealny zarówno dla zwolenników rekreacji jak i niespiesznego relaksu. Daje to wyjątkową możliwość łączenia spotkań biznesowych i konferencji z wypoczynkiem. Ostróda i najbliższa okolica to nie tylko różnorodne atrakcje - od unikalnego Kanału Ostródzko-Elbląskiego, poprzez wyciąg nart wodnych aż do urokliwych zabytków architektury - ale także bogata i zróżnicowana baza noclegowa licząca łącznie 3 000 miejsc w hotelach i pensjonatach o wysokim standardzie.

Łatwo do nas dojechać, gdyż znajdujemy się na styku drogi krajowej nr 7 (Warszawa – Gdańsk) i drogi nr 16. Dzięki takiej lokalizacji równie łatwy jest dojazd z lotnisk w Gdańsku, Warszawie i Bydgoszczy.